Wedding Planner

Znalezienie radości i satysfakcji  w samodzielnej organizacji ślubu i wesela wybiera dosyć duży procent par i ich rodziców. O ile starcza sił i środków, oraz fantazji na wykarowanie wspaniałej imprezy, która będzie ukoronowaniem narzeczeństwa - jest to warte zachodu i zmniejsza koszty.

Nie jest to jednak regułą, a samodzielnie przeprowadzona organizacja tak złożonej imprezy jako jest ślub i przyjęcie weselne, bardzo często jest przyczyną niezadowolenia zarówno gości, jak i nowożeńców, oraz może być przyczyną wielu konfliktów i nieporozumień już na starcie nowej drogi życiowej. Dlatego nawet częściowo, część pracy związanej z tą imprezą przejmuje Wedding Planner.

Profesjonalni organizatorzy imprez i eventów, zwłaszcza tego rodzaju jakim jest ślub i imprezy towarzyszące, mają ogromne doświadczenie, za które warto zapłacić. Zwłaszcza, że nie są to duże kwoty w porównaniu do potencjalnych niepotrzebnych wydatków, przepłaconych kontraktów za catering, transport gości czy dekoracje ślubne.

Profesjonalne, systemowe podejście do zorganizowania i połączenia wszystkich małych eventów w jeden wiekszy projekt jest uwidocznione już od przedstawienia parze i sponsorom :-) imprezy, planu organizacji tegoś ( wedding plan )

WP jest przewodnikiem po kosztach jakie poniesiecie w związku zamówieniami usług zewnętrznych. Po prostu przeprowadzając od A do Z takie przedsięwzięcia Wasz planner lub plannerka, doskonale wie czy oferowane usługi: zaprojektowanie i wykonanie papeterii, wynajęcie sali, koszty zespołu muzycznego lub d-ja nie są za duże albo za małe.

Niezaprzeczalnie są to spore oszczedności finansowe. Jednak jeszcze większym benefitem jest to, że wszystko jest zorganizowane doskonały sposób i poszczególne etapy realizacji są znakomicie skoordynowane co połączone ze świetną oprawą wizualną dekoracjami i wspaniale wybranym miejscem daje kapitalny Timing i pozostaje w jak najlepszej pozytywnej pamięci wszystkich gości na ślubie i weselu.

Nie zapominajmy o młodej parze, która jest przecież głównym aktorem takiej Wspaniałej uroczystości, i to przecież właśnie na nich najbardziej nam zależy. Tak aby faktycznie pozostały im po tym dniu i nocy tylko wspaniałe wspomnienia.

Efekt zatrudnienia wedding plannera jest zazwyczaj bardzo pozytywny.

Więcej zabawy, wiecej dobrych wrażeń dla zaproszonej rodziny i znajomych. Dobre opinie o organizacji ślubu, znakomitym jedzeniu, wyśmienitych trunkach, usadowieniu gości, dopasowanej muzyce tanecznej są nie do przecenienia. 

 

 

 

 

 

 

 

Co to/ kto..

Co to/ kto to jest wedding planner?

Jak działa wedding planner?

Dlaczego warto skorzystać?